KONST / Litografier / Färglitografi 14188114
nr 1418 8114
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 22/230,61x42, yttermått inklusive ram: 76x56 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:42:14
12/9 08:02:54
12/9 08:06:26